Jedna z nejlepších současných českých návrhářek, která je pověstná především svými modely z kůže a kožešiny uvedla dnes na trh první kousek vytvořený exkluzivně pro pánské zákazníky.

Kariéra Ivany Mentlové se naplno rozjela, když začala být dvorní návrhářkou miss World, Taťány Kuchařové. To pro ni vytváří ty nejrafinovanější šaty. Po Ivaniných kožešinách však touží i celá řada dalších celebrit. Aby také ne, když na pražském Dreft Fashion Weeku její vesta oblečení Simonou Krainovou zastínila i tu od Fendi, kterou si oblékla Daniela Peštová.

Svou kolekci Ivana Mentlová nabízí prostřednictvím obchůdku Space v pražské Vězeňské ulici, kde má svůj corner. A právě v tomto obchodě najdete i Ivaninu pánskou prvotinu, kterou se stala úžasná kožená bunda. Ta je vyrobena z kůže v čokoládvé barvě, která má vintage úpravu. Bunda samotná má odepínací rukávy a zapínání na zip. V obchodě je zatím první exemplář, ale už brzy by se měla bunda objevit i v dalších velikostech a dále pak v antracitově šedé barvě. Počet kusů však bude omezen, což jistě potěší ty z vás, kteří máte rádi exkluzivitu a neradi na ulici potkáváte lidi ve stejném oblečení.