Venku čím dál více přituhuje a k tomu všemu se přidala i mlha. Jak to udělat, aby vás v ní nikdo nepřehlédl? Ne, nebojte se, nebudeme vám nutit neonové slipy Mugler… Stačí trocha podzimních barev.

Pokud jste v posledních dnech viděli les, nebo třeba kus parku, určitě mi dáte zapravdu, že paleta podzimních barev, do kterých se zahalují stromy, je dechberoucí. A snad právě touto paletou se při navrhování kolekce Bottega Veneta na podzim a zimu 2011/12 inspiroval Tomas Mayer. Jeden z jeho outfitů je totiž snad přímo určen pro podzimní dny.

Kombinace hořčicové barvy s cihlovou, zlatou, černou a temně hnědou vypadá skvěle a vrstvení oblečení dodává podzimnímu outfitu nejen šmrnc, ale i izolaci tolik potřebnou k přežití. Pokusili jsme se k looku značky Bottega Veneta najít cenově dostupnější alternativu a dá se říci, že se nám to povedlo, i když nabídka českých obchodů je dost chudá. Barvu cihel a hořčice je vcelku obtížné sehnat a proto jsem se obrátili na zahrnaiční Cos, který nově dováží zboží i k nám…

Pokud máte vlastní vysněný outfit z kolekce f/w 2011/12, neváhejte nám zaslat fotografii a Invogue se pokusí vám v obchodech alternativu vypátrat. Fotky můžete zasílat na mail Petr@invogue.cz.