Po dlouhé době je opět na čase přinést vám trochu inspirace v podobě levnějších kousků z módních řetězců, ze kterých jde poskládat pěkný outfit ve stylu luxusních značek. Tentokrát jsme se podívali na zoubek značce Pucci.

Pánská kolekce Emilio Pucci, kterou navrhl Peter Dundas, není sice nijak široká, ale o to víc je promyšlená. Objevují se v ní jak zimní stálice v podobě šedé, černé a bílé barvy, tak i záblesky modré a růžové. A právě tyto barvy, evokující léto, nás v zimní kolekci Pucci zaujaly asi nejvíce. Možná je to paradox, ale pravdou je, že tyto barvy dávají zimnímu outfitu nevídaný šmrnc.

Co se značky Emilio Pucci týče, letos považuje za nezbytný rolák, dlouhý dvouřadový kabát a elegantní kalhoty doplněné kotníčkovými koženými botami. To vše jsme objevili i v módních řetězcích, díky kterým si tak Puccim inspirovaný outfit můžete pořídit cca za 10 000 Kč. Pokud však budete pořádně pátrat, určitě se dá pořídit i levněji. Jak se vám líbí?

Pokud chcete poradit se zimním outfitem podle návrháře a nevíte si rady s tím, kde podobné kousky sehnat, neváhejte nám napsat na petr@invogue.cz. Pokusíme se vám poradit…