Pokud jste v posledních týdnech procházeli kolem výkladních skříní módního řetězce Zara, určitě vám neuniklo, že se při jejich vytváření velmi velmi „nenápadně“ inspirovali francouzským módním domem Lanvin. A nezůstalo jen u výloh.

V pánské kolekci doplňků totiž najdete celou řadu produktů, které jako by těm Elbazovým z oka vypadly. Sneakers, tašky, ale především motýlky a ozdoby klop ve tvaru květiny, to vše nabízí Zara v podobném designu, jako Lanvin. Inspirace touto francouzskou legendou je asi nejvýraznější právě u připínacích květin  na klopy sak, které by mohly být synonymem Lanvinu, podobně jako kabelka birkin synonymem značky Hermes.

Zatímco Lanvin ve své aktuální kolekci nabízí celkem 22 těchto doplňků každého elegantního outfitu v cenách od 2750 Kč do 3250 Kč, u Zary se budete muset spokojit s omezeným výběrem. Nabízí totiž celkem tři designy, přičemž jeden je vyveden ve třech barvách, takže celkem můžete vybírat z pěti provedení. Cena je přitom u všech stejná – 299 Kč. Největší podobnost ve zpracování, tvaru i barvě můžete ohodnotit sami. Co říkáte? Najdete nějaké markantnější rozdíly?